İletişim


 

. Adres Telefon Faks
 

İSGÜM MERKEZ Batı Sitesi Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No: 464 (İstanbul Yolu 14. Km) 06370 Yenimahalle / ANKARA

İSGÜM KEP ADRESİ : (isgumenstitu@hs01.kep.tr) 

+90 (312) 257 16 90
+90 (312) 257 16 37
+90 (312) 257 16 38
+90 (312) 257 16 11
  ADANA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 

Adana Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü

Seyhan Mah. Karataş Bulvarı No:4 Kat:7

Yüreğir/ADANA 

 

+90 (322) 352 67 243 +90 (322) 352 52 05
  BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Çiğdem 2 Sokak No: 3 Demirtaş / BURSA +90 (224) 261 05 70 +90 (224) 261 05 72
  İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  Bağlarbaşı Mahallesi Santral Sokak No: 6 Maltepe Şehit Erol OLÇOK Kampüsü B Blok Zemin Kat Maltepe / İSTANBUL +90 (216) 370 56 35 +90 (216) 370 56 48
  İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SSK Konak Rant Tesisleri B-1, B-2 Blok Kat: 2 Konak / İZMİR +90 (232) 489 85 80 +90 (232) 489 85 80
  KAYSERİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Fatih Mahallesi İstasyon Caddesi No: 44 SGK Ek Hizmet Binası Kat: 2 Merkez / KAYSERİ +90 (352) 222 91 27
+90 (352) 221 18 09
+90 (352) 231 86 39
  KOCAELİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Kocaeli Üniversitesi Arslanbey Yerleşkesi PK: 41285 Kartepe / KOCAELİ +90 (262) 351 38 38 +90 (262) 351 38 37
  İSGÜM MERKEZ     
  BİRİM   DAHİLİ TELEFON
  İSGÜM Başkanlık  Sekreter Nalan ÇİFTÇİ 2695
  STRATEJİ BÖLÜMÜ Halil DEMİREL 2576
    Eda ZABUN  -
    Deniz AKARSU 2709
    Gizem Naz DÖLEK  2591
    Mehmet Akif TEKTAŞ 2609
    Merve ÖZDEMİR 2618
    Şeniz BİÇER 2666
  İŞ HİJYENİ UYGULAMALARI GELİŞTİRME  BÖLÜMÜ Meltem METE KILIÇ 2613
    Kağan YÜCEL 2599
    Ayşe ERİM 2511
    Bahar TİRYAKİ BOĞA 2514
    Barış KONUKLAR 2516
    Damla SAVAŞ 2534
    E. Tuğba KARADOĞAN 2547
    Hülya KILINÇ GÖKÇE 2582
    Meryem KARABULUT 2619
    Nihat EMİROĞLU 2634
    Nilay GÖKKAYA AKYOL 2636
    Ömer ORAN 2643
    Selin ALGAN 2658
    Serap ZEYREK 2659
    Yunus KISA 2689
    Esra YILMAZ 2541
    Eylül ÇEBİ 2556
    Ferhat ŞAHİN 2707
    Tuba EKİNCİOĞLU 2671
    Yücel YENİÇERİ 2690
    Duygu ÖZTÜRK ÖZDOĞAN 2540
    Ebru ÜSTÜN 2542
    Pınar ATABEK 2649
    Gökhan İLGÜN 2570
    Nermin KAVAK 2633
  KKD BÖLÜMÜ   Raşit YAĞMUR 2650
    Ali Burak  ÖZDEMİR 2506
    Arda  NEFES 2509
    Ahmet Aydın  BIYIK 2502
    Mert  KAYA 2616
    Eren  SAVAŞ 2551
    Muhammed SADİOĞLU  -
  EĞİTİM KÜLTÜR BÖLÜMÜ Dilay AKGÜL 2538
    Uğur AYDEMİR  2549
    Seçil CEYLAN 2654
    Ayşe NAZLIĞOĞLU  -
    Ebru Seda AKBAŞ 2543
    Canan  YILDIZ 2526
    Keziban AKYÜZ ŞİMŞEK 2603
  İŞ EKİPMANLARI BÖLÜMÜ Ali Kaan ÇOKTU 2704
    Mert DURŞEN Ekip-Net 2615
    Mert  DURŞEN  
    Ahmet NAZLIOĞLU  -
    Murat  GÖÇENER -
    Ömer DOĞRU 2644
    Yusuf Ziya  BOLAT 2705
    Fatih EREL 2723
    Abdulkadir GÜNGÖR  
  İŞ SAĞLIĞI VE MESLEK HASTALIKLARI BÖLÜMÜ Emine  KAPLAN -
    Nilhan CEMİL 2637
    Bülent  ŞİMŞEK  2686
    Bülent  GEDİKLİ 2524
    Nuri  VİDİNLİ  -
    Serra  ELA 2661
    Nuray DURSUN 2639
    S.Esra ATACAN -
    Fatma Gönül  TURAN 2562
    Nazmiye  SALKIMTAŞ BABA 2631
    Gülay BAYLAM -
    Mehtap  ÖZDEMİR -
    Şirin  DEMİREL 2720
    Zeynep EVCİMEN  -
    Burçak NARİNCE ŞANVER 2521
    Ali  DEMİRCİ -
    Melda  TAŞDEMİR 2612
    Murat  DOĞAN 2626
    Kadriye  TAŞ KAYA 2598
    Fatma Hümeyra  TAŞ 2564
    Fatih  ERTÜRK 2558
    Davut  ÖLMEZ 2535
    Şah Şehmus EKTİRİCİ 2710
  KALİTE BÖLÜMÜ Işık DOĞRU  2584
    Ahmet Yücel KİBAROĞLU  -
    Handan DEMİREL -
    Hüseyin Suat BURÇAK 2583
    Selim ÇAL 2657
    Yavuz AYDEMİR  2525
    Esma SARI  2553
  İNSAN KAYNAKLARI BÖLÜMÜ Sultan FENTCİ 2719
    Murat ÇAMAĞAÇ 2710
    Meral  KÜÇÜK 2622
    Yunus KÖKER  2688
    Barkın KAYINÇIOĞLU 2517
    Dilek KANDEMİR 2702
  KONTROL BELGESİ BÖLÜMÜ Mustafa KILIÇ 2628
    Tolga Eray  BOĞA 2670
    Abdulkadir ASLANTAŞ 2500
    Fatma TAŞTAN 2560
    Gönül ORHAN 2571
    Gürkan TOPÇU 2573
    Hacı Tuğrul TAŞTAN 2575
    Muhammed İkbal KURT 2605
    Canpolat ÇETİN 2529
    Gökçen Bilge BİRCAN   
    Kader ÇELİK 2595
    Tülay GENÇ 2676
    Nilgün ARSLAN  YÜKSEL 2635
    Yasemin ER  2649
    Rüya Çaldıran ÖZDEMİR  2706
    Gül Fatma AKAR  
  TANITIM VE MEDYA BİRİMİ Erkut UZUN 2703
       
    Hali İbrahim CESUR  
  MAAŞ TAHAKKUK VE YOLLUK İŞLEMLERİ BİRİMİ Mehmet DEMİR 2554
    Fatma KURTTEKİN 2732
    Songül GÜL  2726
    Caner YILDIZ 2711
    Ayşe DULKADİR  
    Turhan ÜNLÜ 2675
    Berat YÜCEL  
    Mevlüt ESKİKÖY 2620
    Fatih GÜNGÖR 2559
  FATURALANDIRMA BİRİMİ Mukbil CENİK 2718
    Naringül BOZKURT 2669
    Feridun ERÇİN 2566
    Vedat HASBAY 2681
    Ayşegül TUNA 2513
  GELEN GİDEN EVRAK BİRİMİ Işık KAYNAK 2564
    Cengiz DEMİR 2531
    İbrahim KARCI 2545
    Yasin NİYAZİBEYOĞLU 2685
    Saim DEMİR 2653
    Mustafa ŞAHİN 2629
    Tuncer ÇANKAYA 2674
  DESTEK HİZMETLERİ BİRİMİ Bahadır KARA 2724
    Nedime GÖKSU 2721
    Özlem KULALİ  2721
    Alperen ORHAN 2714
    Baysal  SOYSAL 2532
    Furkan SARI  
    Gülen AKKAYA KAYLAN 2526
  YEMEKHANE Ercan  KOÇAK 2550
    Mahir  BOYACI  2607
  ULAŞIM Deniz DEMİREZ 2536
    Serdal  ALÇAY 2660
    Emin Can ÖNOL 2660
    Muhammed Abdulkadir KILIÇ -
  TEKNİK  Hasan FENTCİ 2578
    Yıldıray ERBAY -
    Şirin GEÇER 2667
  AYNİYAT BİRİMİ Kazım DOĞANGÜN 2606
    Kazım  YÜKSEK 2660
    Mehmet Emin GÜL 2610
    İslam ŞAHİN 2700
  ARŞİV BİRİMİ Barış YAZICI   
    Vedat HANÇER  
  BİLGİ İŞLEM BİRİMİ Muzaffer ŞİMŞEK   
    Asım Sinan BİRENGEL   
    Atilla KARAPINAR