30 Ekim 2023, Pazartesi

Pnömokonyoz Okuyucusu Güncelleme Eğitimi


Bilindiği üzere 2009 yılından itibaren ILO Pnömokonyoz Radyografileri Sınıflandırması Okuyucu Eğitimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü Başkanlığı tarafından verilmektedir. 14 yıl içinde gerçekleştirilen 44 eğitim ile 1000 in üzerinde okuyucu sertifika sahibi olmuştur.

Yıllar içerisinde teknolojinin gelişimi ve ihtiyaçların değişmesi ile mevcut okuyucularımızdan gelen talepler de göz önüne alınarak, Başkanlığımız tarafından “ILO Pnömokonyoz Radyografileri Sınıflandırması Güncelleme Eğitimi” tasarlanmış ve 2023 yılı Eğitim Programına alınmıştır.

Başvuru yapacak adayların dikkatine:

  • Eğitimin mevzuat açısından herhangi bir zorunluluğu bulunmamakla beraber, okuyucularımızın bilgilerini güncellemeyi ve arttırmayı amaçlamaktadır.
  • Eğitime yalnızca ILO Pnömokonyoz Radyografileri Sınıflandırması Okuyucu Eğitimi Sertifikası bulunan hekimlerimiz başvurabilecektir.
  • Eğitim programı için tıklayınız.

Eğitim tarihi 9-10 Kasım 2023, Eğitim Yeri İSGÜM Ankara Merkez yerleşkesi olacak şekilde planlanan eğitime yapılacak başvurularla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.