11 Aralık, 2018 - Salı İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME ENSTİTÜSÜ BAŞKANLIĞI
İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Op. Dr. Orhan KOÇ’un katılımı ile açılışı gerçekleşen ve 16.sı düzenlenen Asbest Söküm Uzmanlığı Eğitimi başarı ile tamamlandı. Eğitimi başarı ile tamamlayan  kursiyerler için düzenlenen törene İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Op. Dr. Orhan KOÇ, Genel Müdür Yardımcısı Sn. Sedat YENİDÜNYA, Sn. Meftun SAKALLI ve İş Sağlığı ve Güvenliği Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü Başkanı Sn. Erol TEKÇE ve kursiyerler katıldı.

Gerçekleşen bu eğitim ile Asbest Söküm Uzmanlığı sertifikasına sahip iş güvenliği uzmanı sayısı 450’ye yükselmiş oldu.

Eğitimi başarı ile tamamlayan  kursiyerler için düzenlenen törende konuşan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Op. Dr. Orhan Koç: asbestin zararı, yıkım söküm ve bertaraf işlerinde gösterilmesi gereken hassasiyetin önemi gibi konulara değindi. Genel Müdürlük ve İSGÜM olarak verilen eğitimlerin ve farkındalık çalışmalarının  devamlılığı konusunda bilgi veren Koç tüm kursiyerlere teşekkür etti.

Kapanış konuşmasının ardından eğitimi başarı ile tamamlayan  21 kursiyere sertifikaları İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü  Op. Dr. Orhan KOÇ, Genel Müdür Yardımcısı Sedat YENİDÜNYA, Meftun SAKALLI ve İş Sağlığı ve Güvenliği Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü Başkanı  Erol TEKÇE tarafından takdim edildi.


© 2018 - | T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı
Emek Mahallesi 17. Cadde No:13 Pk: 06520 Emek / ANKARA