24 Haziran, 2018 - Pazar İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME ENSTİTÜSÜ BAŞKANLIĞI
"İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SAHA GÖZLEMCİLERİ SAHAYA İNİYOR" Projesi kapsamında yürütülen saha ziyaretlerinin ikincisi 26 Aralık 2017 tarihinde Karabük ilinde gerçekleştirilmiştir. 

İş Sağlığı ve Güvenliği Enstitüsü (İSGÜM) Başkan Vekili Sn. Uğur ÖZTÜRK ve İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Baş Danışmanı Sn. Erol TEKÇE’nin Karabük Valisi Sn. Kemal ÇEBER'e proje hakkında bilgi vermesinin ardından, Karabük Vali Yardımcısı Sn. Osman YENİDOĞAN, İŞKUR İl Müdürü Sn. Coşkun GÜVEN, SGK İl Müdür Yardımcısı Sn. Selahattin Karagözoğlu, SGK Denetmenleri ve İŞKUR Meslek Danışmanlarının katılımlarıyla iş sağlığı ve güvenliği istişare toplantısı yapılmıştır. 

Toplantıda, Karabük il koordinatörü İSG Uzmanı Sn. Meriç ÜNVER tarafından Genel Müdürlüğümüz ve Saha Gözlemcileri Projesi ile ilgili sunum yapılmış ve bilgi verilmiştir. Toplantının ardından profil ve yuvarlak haddehane imalatı yapan bir işletmeye düzenlenen saha ziyaretinde iş sağlığı ve güvenliği koşulları incelenerek güvenli çalışma koşulları hakkında bilgilendirme yapılmıştır.


© 2018 - ÇSGB | T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
Emek Mahallesi 17. Cadde No:13 Pk: 06520 Emek / ANKARA