24 Haziran, 2018 - Pazar İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü  Op.Dr. Orhan KOÇ ve İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdür Yardımcısı Sedat YENİDÜNYA,  Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi  Halk Sağlığı Anabilim Dalı  Başkanı  Prof. Dr. Hakan ALTUNTAŞ,  Prof Dr. Ali Naci YILDIZ ve Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof Dr. Ahmet Uğur DEMİR’i  makamında ziyaret etti.

Meslek Hastalıkları tanı ve tedavisi konusunda uzman olan ve Genel Müdürlüğümüze desteklerini esirgemeyen Prof Dr. Ali Naci YILDIZ  “Meslek hastalıkları  İşle İlgili Hastalıklar  “ adlı yeni yayımlanan kitabını Genel Müdür KOÇ’a hediye etti.

Meslek hastalıları ile ilgili  sorunların  çözümüne  katkı sağlamak, bu alanda çalışan, eğitim gören, başta işyeri hekimleri olmak üzere uygulamaları sürdürenler için rehber olabilmesi amacı ile başlıca Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim elemanları ve uzman hekimler tarafından hazırlanan bu kitaba Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlık Binasında bulunan kitap satış ofisinden elde edebilirsiniz.


© 2018 - ÇSGB | T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
Emek Mahallesi 17. Cadde No:13 Pk: 06520 Emek / ANKARA