22 Haziran, 2017 - Perşembe

YURTDIŞI TEŞKİLATI

Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
Adres: İnönü Bulvarı No:42 Pk: 06520 Emek / ANKARA
Telefon: +90 (312) 296 60 00
Faks: +90 (312) 215 23 12
E-Posta: diyih@csgb.gov.tr
 
Yurt-Danış Tel : +90 (312) 212 13 31 / +90 (312) 296 65 59

 

 

 

 

 

Köln Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Luxemburger Str. 285, 50354 Hürth Köln. ALMANYA
Telefon +49 22 33 974 96 90
Telefon +49 22 33 974 18 29
Faks 0049 / 2233 / 76732
E-Porta koln@csgb.gov.tr
 
Stuttgart Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Kernerplatz 7, 70182 Stuttgart / ALMANYA
Telefon + 49 71116667510 /
+ 49 71116667530
Faks + 49 71188786299
E-Porta stuttgart@csgb.gov.tr
 
Münih Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Goethe Str. 5/3 , 80336 München- ALMANYA
Telefon 0049/89/55028848
Santral 0049/89/1780310
Faks 0049/89/55028849
E-Porta munih@csgb.gov.tr
 
Münster Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Lotharinger Str.25-27, 48147 Münster ALMANYA
Telefon 0049/251/414 70 52
Santral 0049/251/414 70 52
Faks 0049/89/55028849
E-Porta munster@csgb.gov.tr
 
Nürnberg Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Regensburgerstr 69, 90429 Nürnberg - ALMANYA
Telefon (0049-911) 26 01 66
Telefon (0049-911) 409 95 36
Faks (0049-911) 409 92 93
E-Porta nurnberg@csgb.gov.tr
 
Essen Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Alfredstr. 307, 45133 Essen - ALMANYA
Telefon 0049/201/793340
Faks 0049/201/784779
E-Porta essen@csgb.gov.tr
 
Düsseldorf Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Graf-Adolf Str. 80, 40210 Düsseldorf- ALMANYA
Telefon 0049/211 35 94 69; 1795902
Faks 0049/211 179 57 75
E-Porta dusseldorf@csgb.gov.tr
 
Karlsruhe Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Rintheimerstr. 82 76131, 7613 Karlsruhe - ALMANYA
Telefon 0049/721/85 77 87
Faks 0049/721/84719
E-Porta karlsruhe@csgb.gov.tr
 
Hamburg Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Mittelweg 13/3, 20148 Hamburg- ALMANYA
Telefon 0049/40/44809366
Faks 0049/40/44809355
E-Porta hamburg@csgb.gov.tr
 
Hannover Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
An der Christuskirche 3, 30167 Hannover- ALMANYA
Telefon 0049/511/363 25 09
Faks 0049/511/3008104
E-Porta hannoverataseligi@csgb.gov.tr
 
Mainz Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
An der Karlsschanze 7, 551 31 Mainz ALMANYA
Telefon 0049/6131/ 83 39 93
Faks 0049/6131/81202
E-Porta mainz@csgb.gov.tr
 
Frankfurt Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Zeppelinallee 17, 60 325 Frankfurt/Main ALMANYA
Telefon 0049 / 69/ 77 88 41
Santral 0049/69/79500328
Faks 0049/ 69 / 77 80 41
E-Porta frankfurt@csgb.gov.tr
 
Berlin Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Johann Georg str. 11, 10709 Berlin - ALMANYA
Telefon 0049-30-34153 95
Santral 0049-30-892 50 33/34
Faks 0049-30-342 42 04
E-Porta berlinata@csgb.gov.tr
 
Berlin Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Runge str. 9 10179 Berlin ALMANYA
Telefon 0049/30/278 96 85-0
Faks 0049/30/278 96 85-8
E-Porta berlinmus@csgb.gov.tr
Melburn Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
P.O.Box 323, South Melbourne, Vic.3205-AVUSTRALYA
Telefon 0061/3/9686 74 46
Ateşelik 0061/3/9682 21 82
Santral 0061/3/9696 60 66
Faks 0061/3/9696 61 04
E-Porta melburn@csgb.gov.tr
Bakü Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Bülbül Prospekti No: 26/18 Bakü-AZERBAYCAN
Telefon (0099412)498 16 47
Faks (0099412)498 87 74
E-Porta baku@csgb.gov.tr
Brüksel Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
4.Rue Montoyer, 1000 Brüxelles - BELÇİKA
Telefon 0032/2/ 513 31 28
Faks 0032/2/ 514 07 48
E-Porta bruksel@csgb.gov.tr
 
AB Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
4.Rue Montayer, 1000 Brükselles - BELÇİKA
Telefon 0032 (0) 250 24 836
Faks 0032 (0) 251 10450
E-Porta bmus@csgb.gov.tr
Kopenhag Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Vestagervej 16, 2100 Kopenhaven - DANİMARKA
Telefon 0045/391 801 25
Faks 0045/391 833 88
E-Porta kopenhag@csgb.gov.tr
Lyon Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
87, Rue de Sèze 69006 Lyon –FRANSA
Telefon 0033/472/74 26 73
Santral 0033/472/ 83 98 40
Faks 0033/478/24 86 75
E-Porta lyon@csgb.gov.tr
 
Paris Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
44, rue de Sèvres, 92100 Boulogne - Billancourt - FRANSA
Telefon 00 33 1 46 99 02 67
Faks 00 33 1 41 31 40 76
E-Porta paris@csgb.gov.tr
 
Strazburg Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
10, Rue Auguste Lamey, 67000 Strasbourg / FRANSA
Telefon 0033 3 88 37 14 27
Santral 0033 9 54 67 14 27
Faks 00 33-3- 88 37 14 27
Faks 00 33-3- 88 37 97 39
E-Porta strazburg@csgb.gov.tr
Deventer Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Keizerstraat 8, 7411 H.G. Deventer HOLLANDA
Telefon 0031/570-611 394-619481
Faks 0031/570-611394 - 619554
E-Porta deventer@csgb.gov.tr
 
Lahey Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Jan Evertstr 15, 2514 BC Den-Haag - HOLLANDA
Telefon 0031/70-362 02 82
Faks 0031/70-362 01 17
E-Porta lahey@csgb.gov.tr
 
Rotterdam Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Westblaak 2, 3012 KK Rotterdam - HOLLANDA
Telefon 0031/10/4144052
Santral 0031/10/4132270 (*)
Faks 0031/10/4144052 - 4114417
E-Porta rotterdam@@csgb.gov.tr
Londra Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Rutland Lodge , Rutland Gardens, London SW 7 1BW - İNGİLTERE
Telefon 0044/20/758 159 88
Faks 0044/20/759 169 11
E-Porta londra@csgb.gov.tr
Stokholm Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Dag Hammerskjölds Väg 20, 115527 Stokholm - İSVEÇ
Telefon 0046/8/23 08 40
Faks 0046/8/663 55 14
E-Porta stokholm@csgb.gov.tr
E-Porta stocsgm@telia.com
Zürih Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
Weinbergstr. 65, CH- 8006 Zürich - İSVİÇRE
Telefon 0041 (0)44 363 93 13
Faks 0041 (0)44 368 29 19
E-Porta zurih@csgb.gov.tr
 
BM Cenevre Ofisi Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
28 B. Chemin du Petit Saconnex,1211 Geneve 19- İSVİÇRE
Telefon 0041/22/918 50 89
Telefon 0041/22/733 49 87
Faks 0041/22/734 08 59
E-Porta ilo@csgb.gov.tr
 
Bern Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Lombachweg 33, CH-3006 Bern - İSVİÇRE
Telefon 0041 (0)31/351 06 29
Faks 0041 (0)31/352 88 19
E-Porta bern@csgb.gov.tr
Astana Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Kabanbai Batır Cad. 6/1, Astana - KAZAKİSTAN
Telefon 0077172/704 666
Faks 0077172/204 638
E-Porta astana@csgb.gov.tr
Kuveyt Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
P.O.Box: 20627, Safat 13067 - KUVEYT
Telefon (00 965)252 30 49
Faks (00 965)252 30 49
E-Porta kuveyt@csgb.gov.tr
Lefkoşa Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Bedrettin Demirel Cad. Lefkoşa K.K.TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Telefon 0392-22-72314-15
Santral 0392-22-72314-15
Faks 0392-22-84685
E-Porta kopenhag@csgb.gov.tr
Trablus Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Turkish Embasy P.O.Box: 947, Tripoli - LİBYA
Telefon 00218/21/ 340 11 40
Faks 00218/21/ 340 11 46
E-Porta trablus@csgb.gov.tr
Aşkabat Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
Shevchenko No: 9 Asgabat - TÜRKMENİSTAN
Telefon 00 99 312 39 23 29
Telefon 00 99 312 37 91 69
Faks 00 99 312 39 23 29
E-Porta askabat@csgb.gov.tr
Cidde Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Ataşeliği
P.O.Box 70, Jeddah 21411- S.ARABİSTAN
Telefon 00966/ 2/ 665 48 73
Faks 00966/2/ 665 22 80
E-Porta cidde@csgb.gov.tr
 
Riyad Çalışma ve Sosyal Güvenlik
Müşavirliği
P.O.Box : 94 390 Riyad, 11693 S.ARABİSTAN
Telefon 00966/1/4887954
Santral 00966/1/488 01 01
Faks 00966/1/4887823
E-Porta riyad@csgb.gov.tr

 








© 2017 - ÇSGB | T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
Emek Mahallesi 17. Cadde No:13 Pk: 06520 Emek / ANKARA