ADANA BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN)

BAGLI ILLER: ADANA, HATAY, İÇEL, OSMANİYE

Adres :Tepebağ Mah. Cemal Gürsel Caddesi 01010 - Adana

Telefon :(0 322) 352 57 22 - 359 91 72

Faks :(0 322) 352 66 36

E-posta : adana@csgb.gov.tr



 

ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN)

BAGLI ILLER: ANKARA, ÇANKIRI, KASTAMONU, KIRIKKALE

Adres İnönü Bulvarı No: 42 Emek 06500 - Ankara

Telefon (0 312) 215 49 64 - 296 60 00

Faks (0 312) 215 4962

E-posta ankara@csgb.gov.tr



 

ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN)

BAGLI ILLER: ANTALYA, ISPARTA, BURDUR

Adres Tahıl Pazarı Mah. İsmet Paşa Caddesi No: 47/B 07040 - Antalya

Telefon (0 242) 243 47 70

Faks (0 242) 243 47 71

E-posta antalya@csgb.gov.tr



 

AYDIN BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN)

BAGLI ILLER: AYDIN, DENİZLİ, MUĞLA

Adres Veysipaşa Mah. Hükümet Bulvarı No: 4 (Özel İdare Binası) 09100 - Aydın

Telefon (0 256) 225 17 75

Faks (0 256) 225 91 29

E-posta aydin@csgb.gov.tr



BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN)

BAGLI ILLER: BURSA, BALIKESİR, ÇANAKKALE

Adres Tekke Mescit Mah. Ürün Caddesi No: 9/2 16220 - Bursa

Telefon (0 224) 225 12 01

Faks (0 224) 225 12 02

E-posta bursa@csgb.gov.tr



 

DİYARBAKIR BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN)

BAGLI ILLER: DİYARBAKIR, MARDİN, SİİRT, ŞIRNAK, BATMAN

Adres Kültür Sarayı Kat: 4 21100 - Diyarbakır

Telefon (0 412) 229 11 96

Faks (0 412) 228 62 12

E-posta: diyarbakir@csgb.gov.tr 



EDİRNE BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN)

BAGLI ILLER: EDİRNE, TEKİRDAĞ, KIRKLARELİ

Adres Hükümet Cad. No: 32/1 22020 - Edirne

Telefon (0 284) 225 11 19

Faks (0 284) 212 41 12

E-posta edirne@csgb.gov.tr



 

ELAZIĞ BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN)

 BAGLI ILLER: ELAZIĞ, BİNGÖL, MUŞ, TUNCELİ

Adres Gazi Caddesi No: 78 23200 - Elazığ

Telefon (0 424) 234 03 27

Faks (0 424) 234 03 87

E-posta elazig@csgb.gov.tr



 

ERZURUM BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN)

BAGLI ILLER: ERZURUM, ERZİNCAN, BAYBURT, IĞDIR, AĞRI, ARDAHAN, KARS

Adres Muratpaşa Mah. İsmetpaşa Caddesi No: 35 25100 - Erzurum

Telefon (0 442) 234 15 51 - 234 15 52

Faks (0 442) 234 83 28

E-posta erzurum@csgb.gov.tr



 

ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN)

BAGLI ILLER: ESKİŞEHİR, BİLECİK

Adres : Arifiye Mah. ikieylül Cad. Ptt Çıkmazı Sokak No:9 Kat:3 Pk.26102 - ESKİŞEHİR

Telefon (0 222) 230 15 28 / 220 84 41

Faks (0 222) 230 13 99

E-posta eskisehir@csgb.gov.tr



 

GAZİANTEP BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN)

BAGLI ILLER: GAZİANTEP, KAHRAMANMARAŞ, ŞANLIURFA, KİLİS

Adres Düğmeci Mah. Eski PTT Sokak No: 25 27400 - Gaziantep

Telefon (0 342) 234 05 88 - 231 11 41

Faks (0 342) 230 37 22

E-posta gaziantep@csgb.gov.tr



 

İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN)

BAGLI ILLER: İSTANBUL, YALOVA

Adres Kırıkçeşme Mah. Atatürk Bulvarı Kendir Sk. SSK Blokları 1. Blok E Kapısı Fatih 34260 - İstanbul

Telefon (0 212) 533 11 52 (5 hat)

Faks (0 212) 533 55 55

E-posta istanbul@csgb.gov.tr



 

İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN) 

BAGLI ILLER: İZMİR, MANİSA, UŞAK

Adres Nadir Nadi Cad. No:16 (SSK Başkanlığı Konak Rant Tesisleri B1-B2 Blok) Konak/İzmir

Telefon (0 232) 489 19 96

Faks (0 232) 489 33 73

E-posta izmir@csgb.gov.tr



 

KAYSERİ BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN) 

BAGLI ILLER: KAYSERİ, KIRŞEHİR, NEVŞEHİR, YOZGAT

Adres Cumhuriyet Mah. Cenk Sokak No: 3 38040 - Kayseri

Telefon (0 352) 232 16 38 - 231 13 73

Faks (0 352) 222 32 10

E-posta kayseri@csgb.gov.tr



 

KOCAELİ BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN)

BAGLI ILLER: KOCAELİ, SAKARYA, BOLU, DÜZCE

Adres Karabaş Mah. İstiklal Cad. Kaptanlar İşhanı No: 146 Kat: 4 İzmit Kocaeli

Telefon Santral : (0 262) 324 30 16 - 324 30 57 Müdür: ( 0 262 ) 324 30 71

Faks (0 262) 324 33 48

E-posta kocaeli@csgb.gov.tr



 

KONYA BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN)

BAGLI ILLER: KONYA, NİĞDE, KARAMAN, AKSARAY

Adres Zafer Meydanı Tahirpaşa Sokak Nur Apt. No: 2 42020 - Konya

Telefon (0 332) 353 99 61 - 353 99 62 - 353 99 63

Faks (0 332) 352 80 21 - 353 32 67

E-posta konya@csgb.gov.tr



 

KÜTAHYA BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN) 

BAGLI ILLER: KÜTAHYA, AFYON

Adres Hükümet Binası Kat: 1 43030 - Kütahya

Telefon (0 274) 223 60 87

Faks (0 274) 224 21 94

E-posta kutahya@csgb.gov.tr



 

MALATYA BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN)

BAGLI ILLER: MALATYA, ADIYAMAN

Adres Turgut Temelli Caddesi No: 37 Malatya

Telefon (0 422) 326 10 44 - 323 79 69

Faks (0 422) 324 48 35

E-posta malatya@csgb.gov.tr 



SAMSUN BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN)

BAGLI ILLER: SAMSUN, AMASYA, ÇORUM, ORDU, SİNOP

 Adres Kale Mah. Gazi Caddesi Bafra İşhanı 55030 - Samsun

Telefon (0 362) 431 21 66

Faks (0 362) 431 99 76

E-posta samsun@csgb.gov.tr 



TRABZON BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN)

BAGLI ILLER: TRABZON, GİRESUN, RİZE, GÜMÜŞHANE, ARTVİN

 Adres Hükümet Binası 61100 - Trabzon

Telefon (0 462) 230 23 58

Faks (0 462) 229 25 98

E-posta trabzon@csgb.gov.tr 



VAN BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN)

BAGLI ILLER: VAN, BİTLİS, HAKKARİ

Adres Hükümet Binası A Blok Kat: 4 65100 - Van

Telefon (0 432) 215 61 70

Faks (0 432) 215 61 69

E-posta van@csgb.gov.tr 



ZONGULDAK BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN)

BAGLI ILLER: ZONGULDAK, BARTIN, KARABÜK

Adres Mithatpaşa Mah. Hayribey Sokak Özel İdare İşhanı 67040 - Zonguldak

Telefon (0 372) 251 12 16

Faks (0 372) 253 53 47

E-posta zonguldak@csgb.gov.tr



 

SİVAS BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ (DEVREDİLEN)

BAGLI ILLER: SİVAS, TOKAT

Adres Vilayet Binası B Blok Kat: 3 58030 - Sivas

Telefon (0 346) 222 43 23

Faks (0 346) 222 43 48

E-posta sivas@csgb.gov.tr